Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Wasze motta życiowe, ulubione sentencje
Jakie jest Wasze motto życiowe? Dewiza jaką się kierujecie? Oczko
Odpowiedz
#2
Coco jambo i do przoduUśmiech

A tak na serio to nie mam takiej dewizy życiowej chociaż jest kilka, którymi się sugeruję, m.in. Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.
 Podziekowania: Silent , Luis
Odpowiedz
#3
Nie mam motta, chociaż chciałbym wcielić w życie takie - "Żyj tak aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz." Niestety na obecną chwilę moje życie wygląda raczej tak - "poboisz się, poboisz i umrzesz i tyle będziesz mieć z tego życia".
Odpowiedz
#4
Moje dwa ulonione to
"Jeśli masz dosyć odwagi, żeby marzyć, wszystko jest możliwe!" " Człowieka nie poznasz po tym co robi przy innych, lecz po tym jak zachowuje się w samotności. ."

Sama nie żyje wg ścisle określonych zasad,całe życie szukam rytmu włas­ne­go życia, a or­kies­tra cały czas gra.
Odpowiedz
---
''Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.''
---
''Zaw­sze trze­ba wie­dzieć, kiedy kończy się ja­kiś etap w życiu. Jeśli upar­cie chce­my w nim trwać dłużej niż to ko­nie­czne, tra­cimy radość i sens te­go, co przed na­mi.''
---
''Złoszczenie się na kogoś jest jak picie trucizny w oczekiwaniu,że ta druga osoba umrze.''
---
''O tym - Kim jesteśmy - nie świadczy wykształcenie, majątek, wygląd ani talent, ale to jak traktujemy drugiego człowieka. ''
---
''Podejmij ryzyko. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwszy. Jeśli przegrasz - będziesz mądrzejszy.''
---
''Jeśli szczerze kochasz naturę - piękno odnajdziesz wszędzie.''
 Podziekowania: Adek , marcinbot
Odpowiedz
#6
"Okazuj dobro wszystkim ludziom, bo nigdy nie wiesz, jaki krzyż przyszło im dźwigać ani jak bardzo potrzebują Twojego wsparcia"
Odpowiedz
,,Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył cię z gry.''
Odpowiedz
#8
Ja sobie zawsze powtarzam "nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem", jak ktoś mówi, że trzeba było coś zrobić albo jak sam czegoś żałuję. Nie ma co marudzić tylko trzeba wyciągnąć wnioskiUśmiech Motto życiowe może nie jest, ale często pomaga nie przejmować się niepotrzebnie.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
...
Odpowiedz
  


Skocz do: