Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Windows po włączeniu czarny ekran z kursorem
#21
nio niestety przywracanie nie naprawia błędów a jedynie cofa zmiany w systemie przez co wraca on do sprawności sprzed zmian dlatego warto ustalić jakie zmiany powodują błąd i nie dopuścić do nich po przywróceniu by nie trzeba było ciągle systemu cofać.
Odpowiedz
#22
Dlatego ja ostatnio wyłączyłem aktualizacje Windows. Stwierdziłem dosyć, tylko zamulają, a jeszcze Microsoft wpadnie na genialny pomysł by oprogramowanie szpiegowskie dać do aktualizacji czy coś...
Odpowiedz
Jak widzę pomogło ale to nie naprawa, i wróci. Powiedz czy przed pojawieniem się tego problemu jak system się zamykał to były przeprowadzane aktualizacje?
Jeśli tak to w usługach trzeba będzie wyłączyć, wiesz jak?
Odpowiedz
#24
Zauważyłem że błąd wrócił po włączeniu filmu. Jak wylacze film to procesor dalej pracuje na maxa a powinien pracować przy 700-1100 MHz. Nie był aktualizowany.
Odpowiedz
A gdzie to jest napisane że przy filmie ma pracować przy danym taktowaniu CPU.
Zobacz jaki proces zabija ci proca na 100% W systemie masz coś takiego jak monitor zasobów  i tam będzie wszystko widać jaka operacja ile ramu dysk cpu i tp ile zużywa czego.
Monitor zasobów masz w- włącz menadżera zadań zakładka wydajność i na dole masz monitor...
Odpowiedz
#26
Jednak winą był antywirus Uśmiech
Odpowiedz
Mówiłem, ale nikt mnie nie słuchał :p
Kup sobie Kasperskiego, albo malwarebytes
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Windows Update Silent 9 3,061 03-08-2016, 21:12 PM
Ostatni post: Silent

Skocz do: