Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Witajcie znowu :)
#21
(24-03-2018, 21:27 PM)Visionary napisał(a):
(24-03-2018, 14:39 PM)anja napisał(a):
(18-03-2018, 20:43 PM)Lara Croft napisał(a): anja i fajnie, że Ty wróciłaś ^.^
Dziękuję @Lara Croft Przytulanie

Kończę Terapię i będzie mnie pewnie teraz (możecie zacząć się bać) więcej tutaj Anioł Szczerbol

No i mam pewne pomysły na wątki (brawo Panie M. za bycie inspiracją i częściowym pomysłodawcą).
Koniec roku był taki sobie, Zajęcia nieco mi pomogły aczkolwiek od września chcę wrócić tam znowu. Podobno "uzaleniłam" się od takiego trybu. Może i tak.
Najważniejsze, że jest coś co mnie trzyma przy powierzchni (na razie) i zastopowało moje opadania na dno. "Pływanie" w odmętach myśli i uczuć, autonienawiści.
Nie polecam. To prowokuje różne "rzeczy" i... efekty uboczne.

Teraz kawa. Astma pokrzyżowała moje plany. Całą noc walczyłam z dusznościami i dziś jestem zmęczona. Obejrzę:Wiem, sporo opinii na "nie" Ale...... Tak, "Ale" przez duże "A"... to moja ulubiona powieść Nesbø.
Po co ja czytam recenzje (?!), niemniej obejrzę. By sama potem się zachwycać/ topić się w rozczarowaniu. Zbyteczne skreślę potem.

(19-03-2018, 19:25 PM)Crystal_126 napisał(a):
(19-03-2018, 19:18 PM)Rarity napisał(a): Wiesz,to zawsze jest tak,ze co bys nie pisala to komus sie to nie spodoba, nie da sie zadowolic kazdego, po prostu trzeba robic swoje Oczko
A kontrowersje nie musza byc zaraz w dziale intymnym Oczko

Wiem, tylko wole po prostu uniknac czytania czegos przykrego do mnie skierowanego. A kontrowersyjnych tematow jakos juz nie lubie, wole lzejsze generalnie, takie spokojniejsze Uśmiech


Grunt, ze nie robisz tego bo "ktoś" Ci nagadał. Nie brałam wtedy zbyt często udziału w dyskusjach na forum, niemniej moją domeną są książki i wszystko wokół nich.

Przeczytałem książkę Pierwszy śnieg. Dawno nie widziałem tak słabego filmu. Kompletnie nie koliduje się to z tym co jest zawarte w książce. Nie polecam.

Witaj Crystal Uśmiech

Jedynie Michael jakoś się broni. Ale to wszystko w tym filmie, to jakieś nie porozumienie. Obejrzałam i .... mieli tak dobry materiał. Powieść wręcz stworzoną pod film. Wyraziste postacie. Ciekawą fabułę, tyle możliwości. A tak to zmarnowali.

Tak, jestem fanką Nesbø.
Odpowiedz
#22
HejUśmiech
Odpowiedz
  


Skocz do: