Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechWitajcie
#1
Hej, mam na imię Patryk i zarejestrowałem się na tym forum, bo mam przed sobą ponad trzy miesiące wakacji, a niestety nie mam zbyt wielu znajomych i szukam kogoś z kim mógłbym porozmawiać. Często gdy z kimś rozmawiam to się stresuję i przez to rzadko się odzywam. W internecie raczej nie mam tego problemu choć i tak różnie z tym bywa. Czasem nawet słabo kogoś znając potrafię mówić o dość prywatnych sprawach, a czasami boję się odezwać nawet do bliskiej osoby. Bardzo lubię czytać książki, choć niestety ostatnio coraz częściej siedzę w internecie i oglądam jakieś pierdoły. Interesuję się chemią i chciałbym dostać się na inżynierię materiałową, ale na razie trzeba jeszcze trochę poczekać na wyniki matur. Kocham język rosyjski i kilka tygodni temu zacząłem nawet czytać Wiedźmina w tym języku.  Uśmiech Często słucham muzyki, ale trudno mi określić dokładnie jakiej, bo czasem puszczę sobie Rammsteina lub Erę, a kiedy indziej Łąki Łan albo soundtrack z Assassin's Creed. A i tak moim ulubionym zespołem jest już nieistniejące t.A.T.u.  Duży uśmiech No cóż, na razie to chyba tyle  Uśmiech
[Obrazek: b24678777f379.jpg]
"First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire."
#2
Czesc Patryk!
witaj na forum i powodzenia! ze wszystkim!
Cześć. Uśmiech
''Nie lekceważ mnie, dlatego że jestem cicha. 
Wiem więcej niż powiem; myślę więcej niż mówię
i obserwuję więcej niż sądzisz.''
#4
Elo chemiku młody Duży uśmiech
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
#5
...
#6
Cześć Oczko
#7
Sporo kobiet Cię przywitało Oczko Witaj Uśmiech
Cze o/
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
#9
Witaj.
Powodzenia w osiąganiu celów życzę
#10
Witam Uśmiech
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości