Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Witajcie
#1
Hej, mam na imię Patryk i zarejestrowałem się na tym forum, bo mam przed sobą ponad trzy miesiące wakacji, a niestety nie mam zbyt wielu znajomych i szukam kogoś z kim mógłbym porozmawiać. Często gdy z kimś rozmawiam to się stresuję i przez to rzadko się odzywam. W internecie raczej nie mam tego problemu choć i tak różnie z tym bywa. Czasem nawet słabo kogoś znając potrafię mówić o dość prywatnych sprawach, a czasami boję się odezwać nawet do bliskiej osoby. Bardzo lubię czytać książki, choć niestety ostatnio coraz częściej siedzę w internecie i oglądam jakieś pierdoły. Interesuję się chemią i chciałbym dostać się na inżynierię materiałową, ale na razie trzeba jeszcze trochę poczekać na wyniki matur. Kocham język rosyjski i kilka tygodni temu zacząłem nawet czytać Wiedźmina w tym języku.  Uśmiech Często słucham muzyki, ale trudno mi określić dokładnie jakiej, bo czasem puszczę sobie Rammsteina lub Erę, a kiedy indziej Łąki Łan albo soundtrack z Assassin's Creed. A i tak moim ulubionym zespołem jest już nieistniejące t.A.T.u.  Duży uśmiech No cóż, na razie to chyba tyle  Uśmiech
[Obrazek: 6f1190e82ec2c44a026ced6ca9cf2cb2.jpg]
#2
Czesc Patryk!
witaj na forum i powodzenia! ze wszystkim!
Cześć. Uśmiech
#4
Elo chemiku młody Duży uśmiech
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
#5
...
#6
Cześć Oczko
#7
Sporo kobiet Cię przywitało Oczko Witaj Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Cze o/
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
#9
Witaj.
Powodzenia w osiąganiu celów życzę
#10
Witam Uśmiech
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości