Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Witam
#1
Uśmiech 
Cześć wszystkim! Oczko

Mam 24 lata i jestem nieśmiały od czasów gimnazjum, wcześniej byłem osobą bardzo aktywną i otwartą lecz okres dojrzewania zmienił mnie o 180 stopni. Stałem się cichym spokojnym człowiekiem z problemami. Ciężko jest mi poznać nowych ludzi, ponieważ nie potrafię zacząć rozmowy. Brakuje mi tematów do rozmów. Wielokrotnie wstydziłem się za siebie i za to jaki jestem. Kiedy obserwuję ludzi, dookoła którzy w przeciwieństwie do mnie nie mają takich problemów to zauważam ile w życiu tracę. Co prawda rozkręcam się po jakimś czasie znajomości i zaczynam się zachowywać jak normalny człowiek, jednak bardzo wiele znajomości nie dochodzi do etapu kiedy się "odblokowuję". Interesuję się wieloma rzeczami, jestem bardzo ciekawy otaczającego mnie świata. Z każdym dniem pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenia. Można powiedzieć, że jestem ostoją spokoju. Mam stalowe nerwy i bardzo ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi. Zakładając tutaj konto mam nadzieję, że uda mi się w jakimś stopniu uporać z moimi problemami.

Pozdrawiam
#2
Ah witamy, witamy. Rozpisuj się tu ile wlezie a jak będziesz miał ochotę pogadać to zapraszamy także na teamspeak Oczko
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
#3
Witaj na forum Oczko

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Cześć!
Witaj! Uśmiech
Cześć Duży uśmiech
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
#7
Witaj
#8
witaj :D
#9
Hej,

z tymi stalowymi nerwami to ciekawa sprawa. Ja uważam, że też tak mam, że jestem spokojny i coś porządnie musi się stać aby mnie wnerwić. Nie wiem czy nie jest to takie przesadne duszenie w sobie różnych rzeczy aby nie wypaść źle u kogoś itp.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości