Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechWytatuowała sobie oczy i straciła wzrok w jednym oku
#1
Pierwszy raz coś takiego widzę i nie wiem co mam powiedzieć Duży uśmiech dobrze, że jej się podoba Uśmiech tylko co będzie za 30 lat? ciekawe co powie Duży uśmiech

Cytat: Wytatuowała sobie oczy na czarno! Choć zabieg był ryzykowny, nie sądziła, że akurat jej przydarzy się coś złego. Unikalny wygląd kosztował ją zdrowie. Młoda dziewczyna występująca na Instagramie pod nazwą anoxi_cime straciła wzrok w jednym oku.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wro...ok/zqqtn11

Zdjęć nie wstawiam, można zobaczyć sobie na jej instagramie.
Odpowiedz
#2
Wątpię,że jej się podoba. Chciała zrobić karierę krzykliwym wyglądem, ale nie przemyślała,że może to spowodować ślepotę (bo drugie oko też zaczyna się psuć). Dziewczyna strasznie głupia a ten kto jej to zrobił powinien siedzieć.
''Nie lekceważ mnie, dlatego że jestem cicha. 
Wiem więcej niż powiem; myślę więcej niż mówię
i obserwuję więcej niż sądzisz.''
[Obrazek: 82429e86c9e48.jpg]
 Podziekowania: Silent , anja
Odpowiedz
#3
Szkoda że mózgu nie można sobie wytatuować. To pewnie też by zrobiła Duży uśmiech
Wiedziała że podejmując się takiego zabiegu może sobie zaszkodzić. Ma to co chciała. A wzrok, no cóż. Następnym razem dwa razy się zastanowi zanim coś będzie chciała zmienić w swoim wyglądzie.
Dla jed­nych liczy się ja­kość, dla dru­gich ilość. Pośród nich są jeszcze ta­cy, dla których ważne jest cokolwiek. 
Odpowiedz
#4
(24-11-2017, 21:37 PM)Des napisał(a): Wątpię,że jej się podoba.

Przeczytaj jej komentarze pod zdjęciami. Piszę, że do tej decyzji dojrzewała kilka lat.
Odpowiedz
#5
Czytałam inny artykuł, w którym lamentowała,że ona chciała tylko żeby ją w szołbiznesie zauważyli.
No, ale co ma dziewczyna powiedzieć? Skoro zrobiła sobie takie duże kuku...przecież ona się nie przyzna,że głupia jednak była.
''Nie lekceważ mnie, dlatego że jestem cicha. 
Wiem więcej niż powiem; myślę więcej niż mówię
i obserwuję więcej niż sądzisz.''
[Obrazek: 82429e86c9e48.jpg]
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
#6
(25-11-2017, 19:29 PM)Des napisał(a): Czytałam inny artykuł, w którym lamentowała,że ona chciała tylko żeby ją w szołbiznesie zauważyli.

Ona lamentowała czy dziennikarz ? Duży uśmiech Info lepiej sięgać u źródła. Tak czy siak, gdzie byli rodzice Oczko
Odpowiedz
#7
Ona lamentowała Uśmiech Znasz ją,że wiesz gdzie co mówi? Czy to,że napisała coś pod zdjeciem to oznacza,że nie może zmienić zdania?
Poza tym.. jak ma nie lamentować jak straciła wzrok. Kurde.. ludzie xD Płakała podczas wywiadu,że jej świat się zawalił. No to rzeczywiście niezmiernie się cieszy.
''Nie lekceważ mnie, dlatego że jestem cicha. 
Wiem więcej niż powiem; myślę więcej niż mówię
i obserwuję więcej niż sądzisz.''
[Obrazek: 82429e86c9e48.jpg]
Odpowiedz
#8
Lamentuje, bo straciła wzrok przez błąd tatuażysty a nie dlatego, że sobie to zrobiła - przynajmniej ja tak to odebrałem.
Odpowiedz
#9
Półmózg. To i tak delikatne określenie na tą osobe. Wiedziała na co się porywa, wiedziała o ryzyku operacji, nikt jej nie przystawiał do gardła noża by to zrobiła. W najmniejszym stopniu nie jest mi jej żal.
Odpowiedz
#10
Trudno to nazwać operacją. Te słowo raczej kojarzy się z czymś co ratuje życie bądź zdrowie. Mi jednak trochę żal, nie tyle jej może co jej najbliższych, choć może jej trochę też bo któż z nas nie zrobił choć raz czegoś na tyle głupiego by potem uważać to przynajmniej za jeden z największych błędów życiowych? Każdy coś tam nawywijał tylko liga danego czynu jest różna. Ona akurat sięgnęła po to coś z górnej półki co szczególnie nam nieśmiałkom w głowie się nie mieści. W szczególności wrażliwcom Anioł Ja nawet w ramach ratowania wzroku miałbym opory przed grzebaniem mi w gale, moja matula wspominała niedawno o jakiejś kobitce co zastrzyki dostaje w oczy. Ja podszedłem do tematu z trwogą i obrzydzeniem, a moja mama tam nie widzi w tym nic takiego. Co ciekawe sama sobie nie da nawet kropli dobrze wpuścić bo tak oko mróży, że nie idzie w żaden sposób. Ale za to wielka zwolenniczka operacji oczu xD
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
 Podziekowania: anja
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości