Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Zaburzenia?
#1
Raczej trudno się dzielić swoimi zaburzeniami psychicznymi czy też fizycznymi. Poruszam temat z ciekawości chodź nie wiem czy już kiedyś był podobny tu wątek... No nic.
Czy doskwiera wam coś jeszcze prócz nieśmiałości? I czy dajecie sobie z tym rade?
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Niby jakieś mam... Ale nie konsultowałam tego dogłębnie ze specjalistą. Po prostu żyję z tym.
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
Odpowiedz
Szczerze powiem nie wiem czy mam jakieś zaburzenia,jestem raczej spokojnym i wyluzowanym gościem,jedynie gdy wypiję za dużo to znajomi mowią mi że robie się nieprzyjemny,chamski i opryskliwy(ale tylko kilka razy tak naprawdę dużo wypilem),nieśmiałość to mój główny problem,jestem praktycznie odcięty od sfery uczuciowej.Cały mój wolny czas spędzałem przed komputerem,teraz staram się naprawić błędy i wyjść do ludzi Uśmiech
Odpowiedz
#4
Ja jak dużo wypiję to robię się hmmm... śmiały xD Poważnie xD Wychodzę z zamknięcia Oczko No i robię się wesoły i rozgadany Oczko Może dlatego nie chcę walczyć z nieśmiałością by nie popaść w alkoholizm xD
[Wideo: ]
[Wideo: ]
"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."
"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."
"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."
"Towar macany należy do macanta..."
Język
Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#5
a kto mowi, ze walczac z niesmialoscia popadniesz w alkoholizm?
Odpowiedz
Jeśli czuje się pewnie tylko po alkoholu...
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
Jak wypiję trochę alko to mogę podejść do jakiej będę chciał dziewczyny i pewnie zaczął bym z nią normalnie rozmawiac.
Odpowiedz
#8
Ja mam Osobowość unikającą i schizoidalną potwierdzone przez psychologa/psychoterapeutę. Kilka lat temu zrobiłam sobie testy MMPI u prywatnego psychologa. Zapłaciłam 300 zł, ale było warto, bo się dowiedziałam czegoś o sobie. Teraz już wiem skąd się wzięło to moje ciągłe unikanie róźnych rzeczy.
Odpowiedz
#9
Ja po latach zdecydowałem się na wizytę u psychiatry i się okazało że mam cechy osobowości anankastycznej + jakiś rodzaj nerwico-depresji haha !
Odpowiedz
#10
(25-03-2015, 21:33 PM)Tsubasa napisał(a): Niby jakieś mam... Ale nie konsultowałam tego dogłębnie ze specjalistą. Po prostu żyję z tym.

Same here. Coś mam na bani, ale nie wiem jak to fachowo nazwać :p...
Odpowiedz
  


Skocz do: