Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumZaczepianie przez nieznajomych
#1
Jak reagujecie gdy zaczepiają Was obcy Wam ludzie? Ja zauważyłem, że automatycznie jadę z kulturą. Jeszcze nie wiem jakby to było gdyby zaczepił mnie jakiś koks i wolę nie sprawdzać Duży uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#2
A jednak ktoś Cię podrywa

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#3
Dobra dobra Uśmiech od tego się zaczyna Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#4
Ja przyciągam wszelkiej maści ludzi. Od dzieci, przez szukających drogi czy poszkodowanych przez los, aż po pijaczków i innych, od których los żąda odszkodowania.

Mam jeden patent - uśmiech i kultura Uśmiech Przy dzieciach staram się raczej unikać kontaktu dłuższego niż kilka sekund, bo są różni ludzie i różnie reagują.
Z resztą rozmawiam tyle, ile się da najkrócej, chyba że wymagają pomocy, to wtedy do momentu, gdy widzę, że sobie dalej poradzą.

Razu pewnego spotkałem chyba Jezusa, bo był to facet, który zimą, w tęgie mrozy, zaczepił mnie i poprosił o kupienie serka i chleba. Wszedłem więc z nim do sklepu i powiedziałem, żeby sobie coś wybrał. Wziął sobie bardzo mało, a szkoda, bo to był moment, gdy całkiem śmierdziałem groszem (jak na licealistę). Kupiłem, dałem mu i wyszlismy niemal równocześnie. Szedłem za kolesiem chwilę, bo szliśmy w tę samą stronę, a potem gość skręcił za róg budynku (tak prowadził chodnik) i zniknął... Żadnych tam drzwi nie było, a mimo to nie było go nigdzie, kiedy doszedłem w to miejsce. Może nie zauważyłem, może poszedł dalej, zamiast skręcić, ale wątpię, bo bym go widział dalej przed sobą, zanim skręciłem.

Poza tym to najczęściej mnie dopadają wszelakiej maści kopacze złota. Mam jednak najlepszą wymówkę na świecie. Wskazuję na mój futerał, w którym codziennie noszę moją kochaną altówkę, i mówię:
"Niestety, nie mogę pomóc... Jestem muzykiem"
Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, by ktoś po tych słowach dalej nalegał.
#5
Różnie.. dzieci ,starsze osoby, kobiety i mężczyźni o miłym usposobieniu- uśmiecham się i zawsze służę pomocą. Ludzie ,którzy nie wywierają na mnie dobrego wrażenia są niestety przeze mnie najczęściej ignorowani. Owszem.. jeśli potrzebują pomocy zawsze pomogę,ale jeśli tylko zaczepiają z byle powodu to bywam nawet zimna i oschła (: i nie... nie umiem nad tym panować. To instynktowne.
#6
Jak się komuś podobasz to u Ciebie powód do oschłości czy pomocy? Język tak tylko pytam XD
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
#7
To zależy w jaki sposób okazują zainteresowanie ,to pierwsze wrażenie jest bardzo ważne... nie czuję się pewnie.. komplementy mnie nie przekonują, za to miła rozmowa owszem Język Jeśli facet rzuca tekstem... musi to być błyskotliwe,zabawne a nie banalne czy bez szacunku.. chociaż czasem i z ''suchara'' rozluźnia się atmosfera. Ehh.. mam bardzo złożoną osobowość Duży uśmiech
#8
Ostatnio też udaję bardzo zajętą Duży uśmiech albo udaję,że z daleka widzę jakąś znajomą osobę i zaczynam biec do tego kogoś znikając za rogiem Duży uśmiech
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zaczepianie dziewczyn na ulicy NiesmialiUser 20 3,469 30-06-2015, 22:56 PM
Ostatni post: Kamila413
  Nieśmiałość w towarzystwie nieznajomych .m 7 2,642 22-03-2014, 19:33 PM
Ostatni post: .m

Skocz do: