Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumZmiana wizerunku drogą do sukcesu
#1
Od zawsze wiadomo, że kwestią poznania jest zainteresowanie swoją osobą.Osoby, które narzekają na brak powodzenia u płci przeciwnej powinny pomyśleć nad zmianą swojego wizerunku.Pójść za modą.Jeśli jesteś fajni charakterem to sukces gwarantowany!

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#2
Byle nie przesadzać i nie stawać się sztucznymUśmiech
Odpowiedz
#3
(07-01-2014, 22:30 PM)Tajna napisał(a): Wiadomo, że zaniedbana itp. osoba ma dużo mniejsze szanse na związek.

Nie wszyscy są do tego przekonani moja droga.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#4
Ja już na sobie się przekonałem, że jak dziewczyna o siebie zadba to inaczej wygląda w moich oczach.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#5
Jakiś czas temu postanowiłam sobie, że zmienię w jakiś sposób swój wizerunek - powiedziałam sobie `schudnę!`. Jestem nadal w trakcie, mimo że męczę się z tym już pół roku i dopiero jestem w połowie, tego jaką wagę chcę osiągnąć. Robię to dla siebie. Drugą połówkę poznałam jeszcze przed jakimikolwiek postanowieniami, i szczerze mówiąc dzięki niej wzięłam się za siebie, bo też wtedy nad sobą pracowała. Po prostu chcę dobrze wyglądać, mieć spokój w domu, bo dla tych ludzi zawsze już będę gruba. ;P Chłopak mnie akceptuje, uważa za atrakcyjną, ale to nie to. ;P
Jak osiągnę to, czego chcę, to będzie mój największy dotychczasowy sukces.

Każdy musi być zadbany, tzn czysty. Faceci wstydzą się dbać o paznokcie, ale one też powinny być po prostu czyste. Każdy ma swój styl i uważam, że niekonieczne jest chodzenie za modą, Mansur.
Odpowiedz
#6
No ja się staram mieć czyste paznokcie ale na zabiegi do kosmetyczki nie miałem w planie iść...
Czy to konieczne? Język
Odpowiedz
#7
Nie. Po prostu czyste. Nic więcej. ;P
Odpowiedz
#8
Zmiana wizerunku sprawiła, że stałam się troszkę pewniejsza siebie. Inny strój, odważne kolory, podkreślenie oka i zmiana fryzury spowodowały, że ja się lepiej czuję. Nie zauważyłam większego zainteresowania ze strony panów... chociaż może... I też próbuję schudnąć, jestem na dobrej drodze, gdy nie jestem w domu tylko w mieście, gdzie studiuję Uśmiech wtedy nikt nie wmusza we mnie wysokokalorycznych obiadków Uśmiech
"Żeby kogoś trzymać za rękę, trzeba najpierw swoją dłoń otworzyć."  - Ewa Bagłaj "Prymuska"
Odpowiedz
#9
Nie koniecznie trzeba iść za modą by odnieść jakieś sukcesy, ponieważ nie wszystkich stać na drogie ciuchy, a też nie zawsze takie rzeczy są potrzebne. Przede wszystkim trzeba popracować nad posturą, to jest podstawa wszystkiego (oprócz zadbania), bo jeżeli ktoś siedzi zgięty w dziesięć, wygląda jakby był starszym człowiekiem, którego połamały gnaty. Na pewno też nie trzeba siedzieć sztywno jakby kija się połknęło, ale mimo wszystkim warto się wyprostować, głowa prosto, a nie gdzieś w kolanach, i już inaczej człowiek wygląda.

W przypadku dziewczyn, na pewno niech nie robią ze swojej twarzy grubowarstwową tapetę, bo oprócz tego, że pod tym skóra szybciej się starzeje, to też nie wygląda to estetycznie, lepiej jest trochę podmalować się bardzo delikatnie, żeby podkreślić urodę. Niech jakąś ładną fryzurę sobie zrobi, jest tyle na Internecie zdjęć i jak się je robi, że naprawdę można sobie coś wybrać. Jak jest ubrana (pod kolor i żeby nie było wszystko w jednym kolorze bo chyba w wojsku nie jest), to może dodać takich różnych świecących pierdułek, typu bransoletki, jakiegoś łańcuszka, coś co dodaje urok na osobę, nie musi to być wielkie jak dzwony szwajcarskich krów ani świecące jak jakaś żarówka ledowa, ale żeby coś było ładnego (i skromnego, lepiej zostawić pokazy piękności na weselach Oczko). Niech też się spojrzy w lustro jak wygląda, a nie od razu wyskakuje z domu jakby pies gonił za nią.

Chłopaki niech będą zadbani, co tu dużo mówić.
Odpowiedz
#10
O tym z głową w kolanach to chyba mowa o mnie xD Przyznaj się kiedy Cię zainspirowałem i gdzie takie paskudztwo jak ja widziałaś? Szczerbol
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
  


Skocz do: